Set Amplifikator, 2 Bokse per Beach Bar ose DJ

1 200 EUR

Shitet nga: Kliton 29 Korr 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
JBL
Shitet Set Mixer, Amplifikator, Bokse, Stativa dhe Kabllot
Mixer Berhringer VMX200
Amlifikatori InterM M700
Bokset JBL Professional MPro MP215
Stativat TPM Stand (ITA)

Jane perdorur me kujdes dhe jane ne gjendje pune. Nuk kane nevoje per reklame. Kush i njeh ja u di vleren. Sound perfekt. Ja nxjerr leket per dy fundjava. Shiten te gjitha bashke, jo vec e vec.
Shiten me prove
Leaflet
Në fillim