OKAZION SHITEN BOKSE PROFESIONALE JBL

130 EUR

150 EUR

Shitet nga: Miri 19 Tet 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
JBL
SHITEN OKAZION BOKSE PROFESIONALE JBL.
BOKSET JANE NE GJENJE SHUME TE MIRE PUNE SI DHE NE KUSHTE KUSHTE SHUME TE MIRA FIZIKE. PRODHIM USA. DISPONOJ 4 COPE TE CILAT SHITEN EDHE DYSHE.
CMIM I DISKUTUESHEM: 130 EURO COPA.
Miri
  Online
0686063037
Leaflet
Në fillim