OKAZION SHITEN BOKSE PROFESIONALE JBL. FUQIA 500W SECILI

120 EUR

150 EUR

Shitet nga: Miri 22 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
JBL
SHITEN OKAZION BOKSE PROFESIONALE JBL. FUQIA 500W SECILI. BOKSET JANE NE GJENJE SHUME TE MIRE PUNE SI DHE NE KUSHTE KUSHTE SHUME TE MIRA FIZIKE. PRODHIM USA. DISPONOJ 2 COPE.
CMIM I DISKUTUESHEM: 120 EURO COPA.
Miri
  Online
0686063037
Leaflet
Në fillim