JBL FLIP 5

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: E-point 04 Nën 16:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
JBL
Boks me Bluetooth JBL Flip 5 2019 🔥
Audio dhe volum fantastik per organizime. Kundra ujit!
•bluetooth 4.2
•2.5or per tu karikuar
•multi conection
•mbi 8 ore karikim

Gjendja:10/10
💥Çmimi: Na kontaktoni💥
Instagram: epoint.al
E-point
Pjese dhe Pajisje per celulare dhe kompjuter
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë

Instagram

Leaflet
XIAOMI AIRDOTS 2 900 EUR
INPODS 12 0 EUR
WIFI USB ADAPTER 0 EUR
SMARTWATCH C5 0 EUR
Në fillim