Cift i kompletuar boksesh

200 EUR

Shitet nga: Enea meco 21 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
JBL
Cift i kompletyar boksesh me kasa orgjinale te. Ndara 2 boske 1 sterio me nje kas dhe kasa tjeter te njeten gje
Enea meco
0698686865
Leaflet
Në fillim