subwoofer Jbl 1000 ,Jbl 1200 ,amplifik phonocar

250 LEK

350 LEK

Shitet nga: Roland Salobehaj 27 Korr 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
JBL
2 subwoofer 300 dhe 350 watt rms me super kuti ,amplifika mono ,phonocar shum e Mir
Roland Salobehaj
0692206871
Në fillim