Set Dy Cope Radio Marrese

4 999 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Aksesore.al 03 Qer 15:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aksesore.al
Adaptor Bluetooth  USB 699 LEK
Shiten aksesore per telefona. 0 LEK
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Skuter Elektrik 49 999 LEK
Ekran Per Samsung Galaxy J5 2015 4 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
General
Cmime shumice ne Aksesore.al !
Set Dy Cope Radio Marrese/Walkie Talkie
Komunikoni deri ne 2 km vije ajrore me zyrat, dyqanet dhe magazinat.
Lehtesisht e perdorshme.
Vetem per 4999 leke
Bli tani ne : 042253169
Aksesore.al
Dyqan online ku cdo blerje eshte e mbrojtur per konsumatorin. Cdo produkt qe doni , direkt ne deren tuaj, ska rendesi se ku ndodheni
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga e kavajes nd 126 kat I Tregoje në hartë
0035542253169
https://aksesore.al/
Aksesore.al
042253169

WhatsApp:
042253169
Leaflet
Aksesore.al
Shitet ekran per Sony Z3 5 000 LEK
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential 39 999 LEK
Mbajtesja E Kartes Sim Per IPhone 6 Plus 100 LEK
Kufje per Samsung , iphone,Pc, Tablet ! 400 LEK
Në fillim