amplifikator

130 EUR

Shitet nga: kapllan 06 Jan 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
General
shitet ampifikator -boks muzike dhe kasetofon
per info kontaktoni
0685136101
kapllan
0685136101
Leaflet
Në fillim