OKAZION! Wufer+Ampl Sony Xplod 1300w dhe Navigator

500 LEK

Shitet nga: sajmir 13 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
Audison
Kasetofon navi per golf 5/6 passat dhe touran
Leaflet
Në fillim