Ne shitje Boks i bardhe nga firma Focal

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Audi System Edi Dje 08:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Kenwood
Boks i bardhe nga firma Focal
Audi System Edi
Tek ne do te gjeni produktet më të mira nga trendet e fundit të zhvillimeve teknologjike në fushën e Sistemeve Audio, Home Cinema dhe Smart Home. Shumëllojshmëria e produkteve për sistemet audio shoqërohet me shërbimin e projektimit dhe të instalimit duke ju përshtatur më së miri ambjenteve tuaja. Cilësia e lartë që kompania jonë ofron ka bërë që shumë binznese të mirënjohura të na besojnë ne projektet e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Sheshi "Skenderbej", Pallati I Kultures Tirana Tregoje në hartë
0695173669
Audi System Edi
0695173669
Leaflet
Audi System Edi
Systeme Audio Edi 0 LEK
ne shitje phony/foni & box Audio system Edi 0 LEK
ne shitje systeme audio box 0 LEK
ne shitje boks center Fokal per sistemet home cinema 0 LEK
Në fillim