Kenwood Majtofon

70 EUR

Shitet nga: Avniu 25 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Prodhuesi
Kenwood
Shitet majtofoni kenwood ne gjendje perfekte punon cdo gje ka dhe lidheje aux qe mundeson ta lidhesh me telefon kompjuter etj... ka volum shum te paster i kompletuar me cdo gje me pult origjinal dhe boksat i ardhur nga gjermania.
Leaflet
Në fillim