shitet boks muzike

120 LEK

Shitet nga: kapllan 31 Dhj 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
JVC
shitet boks muzike dhe ampliaktor
dhe kasetofon
per info na kontaktoni
kapllan
0685136101
Leaflet
Në fillim