SHITET AMPLIFIKATOR JVC RX-5030VBK. FUQIA 200W

95 EUR

Shitet nga: Miri 16 Jan 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
JVC
SHITET AMPLIFIKATOR JVC RX-5030VBK. FUQIA 200W. ME 5 DALJE, TE GJITHA FUNKSIONALE. PASTERTI DHE CILESI SHUME E MIRE ZERI. ME FUNKSION RADIO.
SHITET PER 95 EURO
Leaflet
Në fillim