shes impjan muzike vufer dhe amblifik

1 200 LEK

Shitet nga: taulant 30 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
JVC
shes impjan muzike .....vuferi eshte 600w amblifiga eshte 650w.. kush eshte i interesuar te me telefonoje mua me rrespekte
taulant
0692463464
Leaflet
Në fillim