boks super i fuqiwheme blututhe

45 LEK

Shitet nga: tonin 26 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
JVC
boksi me blotuthe i ardhur nga anglija me kuti i ri me garanci .mban bateri 4 ose 5 dit .dhe me nje akustik te paster dhe i fuqishem ne bas.
Leaflet
Në fillim