Ampifigator JVC dhe Boxe 2x200V

7 000 LEK

Shitet nga: ersild 25 Dhj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
JVC
Shitet ampifigator dhe 2 boxe 2x200 V me cmim Okazion pothuajse te rinj.
Leaflet
Në fillim