Shitet Kasetofon Origjinal JVC

6 500 LEK

Shitet nga: Kasetofon 20 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhuesi
JVC
Shitet Kasetofon Origjinal JVC i ardhur nga Gjermania.Shitet per arsye mosperdorimi.Kasetofoni eshte i ri dhe nuk eshte shume i perdorur.Eshte me Radio,USB dhe dopio AUX (para dhe mbrapa).Fishat i ka origjinale te kutise.Mund te lidhet me funksionin e Bluetooth-it por duhet paketa e saj.Ne USB,Radio dhe AUX degjohet shume paster dhe pa ngecje pasi eshte me shume funksione per shtimin e Volumit,Bass-it dhe pastertine e zerit me Crossover dhe Hz (ai qe i di i kupton shume mire se cfare jane).Kasetofoni ka dhe 2 dalje per Ampiflike (Gufer) edhe keto me funksionet e shtimit te Bass-it dhe Hz te guferit.Me pak fjale eshte i ri dhe shume i fuqishem.Cmimi pak i diskutueshem.
Kasetofon
0692873156
Leaflet
Në fillim