Okazion

30 EUR

Shitet nga: Xoxo 29 Korr 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhuesi
JVC
Shes aparature jane te 4 te lidhura me njera tjetren njera esht me cd njera esht me kasete njera radio dhe perforcuesin e shes se kam ble home cinema tani rri rri me ben nje shkeputje mduket se e ka fishin qe kam hedh ne foto se kur ja leviz kte sikur shkeputwtdmth ska gje me zarar eshte ne gjendje tmire cmimi i padiskutueshem
Leaflet
Në fillim