Shiten Set Paisje per DJ dhe muzike Live

1 500 EUR

Shitet nga: Ardian 28 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
JVC
Modeli
KS
Bokse - 8 cp , Pult + Mixer
Jane ne gjendje shume te mire pune
Shiten per arsye mosperdorimi.
Leaflet
Në fillim