JVC kasetofon

15 000 LEK

Shitet nga: JVC 04 Korr 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
JVC
Modeli
KS
Shes kasetofon bllok JVC origjinal Modeli KW-AVX720 . Kasetofoni eshte me DVD dhe USB ne gjendje shum te mire. Kompatibel per iPhone dhe iPod. Pershtatet dhe me komandat ne timon te makines. Per cdo lloj makine. Ka dalje per monitorë shtese, AUX audio-video si dhe opsionin e kameras mbrapa per indietro.
Leaflet
Në fillim