Bokse tavanor per lokale

10 EUR

Shitet nga: Altini 16 Tet 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
JVC
Modeli
KS
5 cope bokse tavanor jbl...te bardhe..punojne sh mire..shiten 10 mij lek copa punojne me ohm..dhe me volt
Leaflet
Në fillim