Kasetafon

50 LEK

Shitet nga: Kasetafon 15 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Prodhuesi
JVC
Modeli
KS
Shitet kasetafon i ardhur nga italia me usb dhe aux ngjyra e ekranit e kuqe pa asnje difekt cmimi 50 milek i diskutueshem nr telefonit 0684444884 kevin
Kasetafon
0684444884
Leaflet
Në fillim