impjant muzike montuar ne greqi okazion 5 dite

0 LEK

Shitet nga: noni 12 Sht 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Prodhuesi
JVC
Modeli
KS
shitet kuti origjinale me 2 bokse shum cilsor dhe te fuqishem bass. bas shume i paster dhe me kualitet te larte sps jan origjinale cdo gje jo kineze amplifik dhe pajisja tjeter ne gjendje shum te mire shum pak te perdorura pothuajse te reja te montuar ne golf 5
shiten ose nderrohen me aparat celular cmimi diskutueshem
shiten per arsye mos perdorimi dhe emigrimi okazion 5 dit per arsye se iki jasht
golf audi bmw porsche mercedes fiat lancia ML x5 x3 x6 volvo jaguar nisan mitsubishi etj etj
Leaflet
Në fillim