Kasetofon

0 EUR

Shitet nga: Elton 28 Dhj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Denon
Shitet ose nderrohet kasetofoni per bmw seria 3 e46 dhe x5 kasetofoni esht me te gjitha paketat e veta si paketa DVD paketa me 6 CD dhe paketa e zerit ka pak defekt qe riparohet nderrohet me nje tjeter qe I pershtatet bmw e46
Leaflet
Në fillim