Kasetofon Fordi për Fokus,c-max, Mondeo

6 000 LEK

Shitet nga: Andi 30 Gush 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Denon
Kasetofoni është në gjendje shumë të mirë edhe shumë i pastër estetikisht dhe funksionalisht.
Leaflet
Në fillim