DENON UD-M31

70 EUR

Shitet nga: Faruk 04 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Prodhuesi
Denon
Shitet Denon ud-m31 , paisja eshte ne gjendje funksionale vjen bashke me dirigjuesin e vet origjinal , posedon aux 1 aux 2 fm radio subower dalje si dhe dalje digjitale, paisja gjindet ne Kosove.
Leaflet
Në fillim