MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast

2 199 LEK

Shitet nga: Aksesore.al 03 Qer 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast Charger
Pershkrim : Karikon 2 celuare ne te njejten kohe. Eshte fast charger dhe mundeson degjimin e muzikes gjate kohes qe celulari juaj eshte duke u karikuar.Me ane te tij mund te shikoni dhe gjendjen e baterise se makines suaj.Karikuesi ben te mundur qe me ane te nje butoni ju te pergjigjeni ne celularin tuaj dhe te komunikoni me laudspeaker pa patur nevoje per te mbajtur celularin ne dore.


Specifikimet e artikullit
Gjendja e produktit :
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa ||||CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria | Blerje e sigurt.
Tipi i produktit : Bluetooth

☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
🖥️Web : www.aksesore.al

Aksesore.al
0674032999

WhatsApp:
042253169
Leaflet
Në fillim