Kasetofon KENWOOD me kok cd mp3 dhe fish aux+vufer amplifik

1 800 LEK

Shitet nga: Xxx Dje 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kasetofon kenwood me kok cd mp3 dhe fish aux shum pak I perdorur bashke me fishat + amplifikator dhe vufer+ boks
Leaflet
Në fillim