BOKS MUZIKE ME USB/SD CARD/AUX/BLUETOOTH.

50 LEK

Shitet nga: Lindi Dje 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet boks muzike i cili lidhet me Bluetooth i përshtatshëm për tu marr me vete në pushime. Lidhet edhe me AUX, USB apo dhe Karte Memorje. Ka edhe mikrofon i cili shumë mirë mund të përdoret për karaoke.

Cmimi okazion për pak ditë 50 mij lek nga 90 që ka qen më para. Vetëm e shes nuk bëj ndërrime.
Tel/Whatsapp: 0683421337
Leaflet
Në fillim