cd audio player Mercedez-Benz Origjinal

80 EUR

Shitet nga: arber 13 Sht 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shes Cd Player i shtatshem per classe A w168 dhe per shume lloje e modele te tjera. cmimi 80 € i diskutueshem
arber
  Online
0694325611

WhatsApp:
0694325611
Në fillim