Boks muzike

150 EUR

Shitet nga: Kristi 01 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shes boks per muzik per iPhone 5 dhe 6 esht shum i mir asht origjinal marka e boksit asht Bose.
Leaflet
Në fillim