Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 03 2023 05:11

Super kasetafon NE ULJE !

EUR

Publikuar: Mar 03 05:11
Shikime: 3
Cmimi: 45 euro nga 60 euro qe ka qen
Super Kasetafon
Kasetafon Makine me Ekran,
Super Cilesor
Mund te shikoni filamt dhe videot tuaja te preferuara gjat udhetimit
Kasetafon Suporton:
Bluetooth
Ekrani: Hd 4.0 inch
Mp5
Mp3
Usb
Fm Radio
Fuqia: 45wx4
Sd Card
Aux
Wma
Port per te lidhur Kamer DVR per parkim
Kasetaofni ju mundeson tu pergjigjeni telefonatave, dhe te beni telefonata.
Kasetafoni shoqerohet me pult.
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju.

Telekomand qe vendoset ne timon FALAS!

TRASPORT FALAS KUDO 🇦🇱
Përshkrimi i linkut

ÇARÇIU ELECTRONIC

Paisje elektronike me te reja Smartphona me cmime fantastike 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Paisje elektronike me te reja Smartphona me cmime fantastike 
0685768522
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685768522

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione