Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 10:55 Tani jeni duke parë: 1

Ps3 Slim Me Çip + 25 Lojra + 2 Controllers

LEK

Publikuar: Qer 24 10:55
Shikime: 866
Tani jeni duke parë: 1
Shitet Ps3 Slim i Kompetuar:
-Playstation 3 eshte ne gjendje Shume te mire dhe pa probleme.
-320 GB HDD
-2 Controller-a Origjinale PS3
+25 lojra te Instaluara:
GTA 5;Pes 13; ;Blur;Call of Duty Black Ops 2; Need  for Speed ... etj.
-Fishat Perkatese.
------Transport ne te Gjithe Shqiperine--------
*Per Porosi ose Info mund te kontaktoni kontaktoni ne WhatsApp ose Nr.Tel 0698234238
-Per me shume produkte vizitoni faqen tone Ne Instagram: @mazetech__
.

.
.
.
.
.
.
Ps2 Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptop Tablet celular kufje karikus printer ekran tastjer maus telekomand iphone sony pokemon gta one pro slim Tv benz audi vw makina apartament mobilje bateri
Përshkrimi i linkut

Maze Tech

Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione