Publikuar: Qer 29 2022 10:41

Ps3 500Gb ka Hen te shkarkuar me 1 doreze dhe 2 disqe .

EUR

EUR
Publikuar: Qer 29 10:41
Shikime: 2765
Shitet ne gjendje te mire . Kallcuqet qe mungojne nuk perbejne asnje problem Ps3 funksionon 100% .Para se ta merrni mund ti bejme nje test tek une .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2765
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683837870

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione