Publikuar: Qer 29 2022 10:38

Pjese origjinale Ps4 me garanci 100% funksionale .

EUR

EUR
Publikuar: Qer 29 10:38
Shikime: 853
HDD Samsung 500Gb me program per Ps4 te insataluar
Ventilator per Ps4
Blloku i ushqimit per Ps4
Dvd per Ps4
Dhe pjese te tjera per momentim te dispoueshme .
Cdo pjese do te shoqerohet me montim dhe testim ne momentin e blerjes .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
853
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683837870

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione