Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 26 2022 05:22

Lojra Ps4 (Fifa 22 , Spiderman , Mafia 3...)

LEK

Publikuar: Qer 26 05:22
Shikime: 1790
Shiten Lojra per Playstation 4:
-Jorat jane te gjitha te testuara dhe ne gjendje pune.
-Lojrat Ps4 jane:
GTA 5 Premium Edition (E re) - 4000 L
Call of Duty Ghost - 2000 L
Rainbow Six Siege - 2000 L
Rezident Evil 7 - 2000 L
Farcry 4 - 2000 L
Tekken 7 - 1500 L
Mafia 3 - 2000 L
The Last Of Us - 2000L
Fifa 19 - 1500 L
No man's Sky - 2200 L
Detroid : Become Humam - SHITUR
Killzone Shadow Fall - 1000 L
Sims 4 - 1000 L
Just Dance 2020 - 1500L
Creed (VR) - 1500 L
-----Transport ne te Gjith Shqiperine-----
Tirane 200 L(Ose mund te vini ta meri ne Dyqan)
Ne Rethe Te Tjera  300 Leke
.
*Per Porosi ose Info mund te kontaktoni kontaktoni ne WhatsApp ose Nr.Tel 0698234238
-Per me shume produkte vizitoni faqen tone Ne Instagram:
@mazetech_
@mazetech_
@mazetech_
.
.
.
Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptop Tablet celular kufje karikus printer ekran tastjer maus telekomand iphone sony pokemon gta one pro slim Tv benz audi vw makina apartament mobilje bateri
Përshkrimi i linkut

Maze Tech

Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

1790
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698234238

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione