Lojra PS3 (1000L-1500L)💿

1 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Maze Tech Dje 20:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Maze Tech
Xbox 360 Slim + 4 Lojra 9 000 LEK
Instalojme Çip per PS3 + Lojra 2 000 LEK
Ps4 Pro / 2 Controllers + UFC 4 42 000 LEK
Cast TV 2 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
PS3
Shiten lojra origjinale për PS3 :
-Lojrat jane te selektuara dhe jane Disa nga lojrat me te mira per Ps3.
-Jane ne gjendje shum të mire dhe disqet janë të mbajtuar mire.
-Çmimi i një loje varion nga 1000 deri në 1500 Leke. sipas lojrave.
Gta V
GTA IV
Uncharted 2
Red Dead Redemption
Mafia 2
Watch Dogs
Sleeping Dogs
Call of Duty Ghost
Call of Duty MW3
Heavy Rain
Street Fitter X Tekken
Resistance 3
L.A Noire
Godfather 2
Army of Two
Battlefield 4
Grand Turizmo 5
Grid 2
Need For Speed Most Wanted
Pes 2013
Fifa 17
Pes 2016
WWE 2k17
WWE 2k15
-Per me shume info dhe produkte vizitoni faqen tone Ne Instagram:
@mazetech_
@mazetech_
@mazetech_
*Per me shume info mundte me kontaktoni edhe ne WhatsApp*
-Bejme dergesa ne te gjith Shqiperine📫
.
.
.
.
.
.
Ps1 Ps2 Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptop
tastjer maus telekomand iphone
sony pokemon gta one pro slim
Maze Tech
Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë
+355698234238
https://@mazetech__
Maze Tech
+355698234238
Leaflet
Maze Tech
Blejme Nintendo Switch dhe Ps Vita🎮 0 LEK
Xbox One S + Timon/Pedale + Forza/GTA 5/FIFA 21 300 EUR
Ps4 Slim / 2 Controllers + FIFA 2020 30 000 LEK
Instalojme Çip per PS3 + Lojra 2 000 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione