Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 10:55

LOJRA Origjinale PS3 (GTA ;Call of Duty ;Uncharted....)

LEK

Publikuar: Qer 24 10:55
Shikime: 1248
Shiteten Lojra Originale per Playstation 3 :
-Lojrat jane ne gjendje te mire dhe 100% Te rregullta.
- Larnishmeri lojrash Per Ps3 te kategorive te Ndryshme.
- Çmimet varjojne sipas lojes  500 -1500 LEKE
(Nese merrni me shume se 2 Lojra ofrojme 20%Ulje)
--- MUND TE SHIKONI NE FOTO TE GJITHA LOJRAT---
.
Disa nga Lojat per Ps3:
GTA San Andreas/ Watch Dogs / God of War /Mafia 2/Uncharted 1/2/3/Hitmen/ Grand Turizmo 5/6/ Naruto Ninja Storm/Call of Duty Ghost/ 3/Black Ops  / Mw2/MW3 / Cod Black Ops 1 dhe 2 / Street Fitter X Tekken/ Resistance / Battlefield 4 / ; Fifa 18 ;Pes 2013  ..... etj.
.
-----Transport ne te Gjith Shqiperine-----
Tirane 200 L(Ose mund te vini ta meri ne Dyqan)
Ne Rethe Te Tjera  300 Leke
*Per Porosi ose Info mund te kontaktoni kontaktoni ne WhatsApp ose Nr.Tel 0698234238
-Per me shume produkte vizitoni faqen tone Ne Instagram:
@mazetech_
@mazetech_
@mazetech_
.

.
.
.
.
.
.
Ps2 Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptop Tablet celular kufje karikus printer ekran tastjer maus telekomand iphone sony pokemon gta one pro slim Tv benz audi vw makina apartament mobilje
Përshkrimi i linkut

Maze Tech

Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione