Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 06:13

Lojra Origjinale Ps2

LEK

Publikuar: Gush 11 06:13
Shikime: 973
Shiten lojra Originale per Playstation 2:
-Lojrat Ps2 jane Te testuara dhe 100% Funksionale.
-Mund ti shikoni ne Foto lojrat.
-Lojrat jane te kategorive te Ndryshme Football;Makina ; Misione; Lufte dhe Per Femije.
-Disa nga Lojat jane: Motor Gp; Grand Turizmo 4; Medal of Honor; The Getaway; The Getaway; Harry Potter; Naruto ; Motor GP..... etj
-Çmimet Varjojne nga 500 - 1000 L ne Varsi te Lojes.
-Bejme dergesa me poste ne te Gjithe Shqiperine.
Instagram: @mazeofgames_
Përshkrimi i linkut

Maze of Games

Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
973
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698234238

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione