Publikuar: Qer 25 2022 01:51

Ejani dhe modifikojeni playstationin tuaj me chip!

Publikuar: Qer 25 01:51
Shikime: 1230
Doni te luani LOJERA te ndryshme, por nuk keni Playstation 3/4 me CHIP?
Ne e kthejme ne realitet cdo loje qe deshironi ne Consolen tuaj me cmimet me te mira ne treg!!
Cmime Ps3:
✔ 1000 Leke Chip
✔ 1500 Leke 10 lojra
Cmime Ps4:
✔ 1000 Leke 5 lojra
✔ 1500 Leke 10 lojra
(Lojerat vendosen ne baze te memories qe ka hardisku)
(Ps4 behet me chip nga versioni 9.0 e poshte)
Na ndiqni ne Instagram @pop.electronics
☎️+355 69 574 7074
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1230
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695747074

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione