Playstation 2

4 500 LEK

Shitet nga: 🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪 Dje 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪
  Online
00355686454666
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Modeli
PS2
Shiten playstation 2, me kart memory pulta dhe mikrofona. per me shume informacion na kontaktoni ne what's up dhe viber
🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪
  Online
00355686454666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione