SERVIS PS3&PS4 RIPARIM LEVASH PS3&PS4

0 LEK

Shitet nga: erti 31 Maj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
PS3
SHERBIM, CILESI, SIGURI.
Ofrojm
Servis ps3&ps4
Bejm me chip cdo lloje ps3 ps4
Riparim ps4 qe fiken ose bejn shum zhurme
Riparim ps3 qe fiken ose bejn shum zhurme
Nderrim laseri per ps3 ps4
Nderrim bazen e hdmi ps3 ps4
Nderrim portat e usb ps3 ps4
Pastrim, programim, update software. ps3 ps4

Riparim leve ps3&ps4
Leva ps3
Riparim te levave qe fiken gjat lojes
Riparim te kapakeve rreth analogut kur eshte e thyer
Nderrim kase te re
Nderrim analogu komplet
Nderrim gominash
Nderrim te bazes se karikimit
Probleme me mos komandimin normal te leves
Si dhe shum probleme tjera ne qark.

Leva ps4
Nderrim kasash gold silver red wite blue camouflage skiner
Nderrim analogu komplet
Nderrim gominash
Nderiim baz karikimi
Riparim te problemeve me lidhjen wifi me ps4
Riparim te problemeve me R1 R2
Si dhe shum probleme te tjera ne qark.


Ofrojme:
Lojra per ps4
Fifa 21
Pes 21
Gta 5
Nba 21
Black ops 4
Si dhe shum lojra sipas deshires.

Instalim lojrash per cdo lloj ps3 me chip pa chip

Update per pro evolution 2013 transferimet me te reja sezoni 2020/2021

Te gjitha hartat e reja per call of duty black ops 1 edhe 2

Patch per gta 5 full me lek dhe makina.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione