Publikuar: Sht 27 2023 02:47

Ps4 Slim me 2 leva, dhe Fifa 23

LEK

Publikuar: Sht 27 02:47
Shikime: 4
Shitet Playstation 4 slim me 2 leva te reja, 9 lojra me acount, 500gb memorje dhe 3 muaj garanci.
Ps4 eshte ne gjendje shume te mire, mund ta provoni nga afer ne dyqan. Bejme dergesa me post.
Cmimi 330 mije leke te vjetra
Mundesi blerje me keste vetem me nje karte ID
kontakti: 0693967035
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione