Publikuar: Sht 19 2023 10:19

Ps4 Pro dhe Ps4 Slim

LEK

LEK
Publikuar: Sht 19 10:19
Shikime: 10
Ps4 pro 1tera ardhur nga Usa. 4k, dhe PS4 Slim 500gb
Me dy leva, nje origjinale dhe nje jo origjinale
Punojne ne gjendje super dhe ne qetesi absolute me lojat me te renda.
Ps4 Pro = 320 mij lek 🔥
Ps4 Slim = 220 mij lek🔥

What’s up +355673382555


Ps5 ps4 ps3 fifi call of duty gta5 iPhone apple apple watch iPhone Xbox Nintendo switch wii wiiu leva Samsung xbox forza god of war odisey
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355673382555

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione