Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 15 2023 09:31

PS4 Pro 1TB - Ne OFERTE

LEK

Publikuar: Sht 15 09:31
Shikime: 1
Ps4 Pro i Kompletuar
Playstation 4 eshte i kompetuar dhe ne gjendje shum te mir , Modeli Pro Suporton 4K
- 1 TB Memorje
- 1 Leve Origjinale ps4
( Leve Origjinale Shtese - 3000 Leke)
+ Fishat perkatese
- Mund te instalojme lojrat te ndryshme si: Fortnite, Call Of Duty Warzone, Fall Guys , rocket league , Apex Legents .. etj
- Çmimi ne oferte : 340mij Lek te Vjetra
.
—Ofrojme Transport ne te gjithe Shqiperin—
- Mund te na Telefononi ne Nr 0698234238 ose mund te na shkruani ne Whatsapp , per pyetje ose porosi.
- Mund te na vizitoni ne dyqanin tone “Maze of Games” ndodhet ne Paskuqan 1 / Tirane
- Instagram : @mazeofgames_
Përshkrimi i linkut

Maze of Games

Mirsevini ne Maze of Games!
(Dyqani jone fizik ndodhet ne Paskuqan 1/Tirane)
Tek ne mund te gjeni gjithcka rreth video lojrave 
   -Konsolera -Aksersor -Lojra 
Gjithmone te perkushtuar per te ofruar nje ekperjece te mir per klientet tane dhe produkte unike dhe cilersore.
Gjthashtu ofrojme riparime per Konsolera e videolojrave.
I vetmi dyqan ne shqiperi ku mund te gjeni edhe konsolera retro nga femirija juaj.
-Kombinojme argetimin me pak nostalgji-
Mund te na vizitoni edhe ne Instagram : @mazeofgames_
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze of Games , Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

https://goo.gl/maps/JsnGtFbFYhQKVLcD9

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mirsevini ne Maze of Games!
(Dyqani jone fizik ndodhet ne Paskuqan 1/Tirane)
Tek ne mund te gjeni gjithcka rreth video lojrave 
   -Konsolera -Aksersor -Lojra 
Gjithmone te perkushtuar per te ofruar nje ekperjece te mir per klientet tane dhe produkte unike dhe cilersore.
Gjthashtu ofrojme riparime per Konsolera e videolojrave.
I vetmi dyqan ne shqiperi ku mund te gjeni edhe konsolera retro nga femirija juaj.
-Kombinojme argetimin me pak nostalgji-
Mund te na vizitoni edhe ne Instagram : @mazeofgames_
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698234238

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione