Publikuar: Sht 27 2023 02:47

Ps4 me 2 Leva, Fifa23 dhe garanci

LEK

Publikuar: Sht 27 02:47
Shikime: 13
Playstation 4 (ps4) Standart me 2 leva, 9 lojra perfshire Fifa 23 dhe 3 muaj garanci.
Lojrat: Fifa 23, Fortnite, Pes 23, PubG, Call of Duty Warzone, Apex Legends, Brawlhalla, Fall Guys, Yu gi oh.
Cmimi: 280 mije leke te vjetra
Ps4 eshte i kontrolluar dhe i testuar. Ne gjendje shume te mire
Na kontaktoni ne 0693967035 ose tek dyqani jone ne ali dem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione