Publikuar: Sht 17 2023 01:44

Ps4 1TB me Cip, 2 Leva, 16 Lojra dhe garanci

LEK

Publikuar: Sht 17 01:44
Shikime: 11
Shitet Ps4 (playstation 4) me 1TB memorje, me Cip, me 2 Leva, 16 super lojra dhe 3 muaj garanci.
Cmimi: 350 mije leke te vjetra
Ps4 eshte ne gjendje shume te mire. Eshte i testuar dhe i kontrolluar.
Ps4 eshte version me cip dhe mund ti hidhen te gjitha lojrat falas. Nuk luhet online.
Mundesi blerje me keste vetem me nje karte identiteti.
Na kontaktoni ne 0693967035 os3 tek dyqani jone ne ali dem .
Tensport ne gjithe Shqiperine falas
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione