Publikuar: Maj 30 2023 05:21

PS3 + 15 lojra + 2 Leva. Gjendje e shkelqyer

LEK

Publikuar: Maj 30 05:21
Shikime: 43
0695286157
PS3 SUPERSLIM.

*I lehte ne peshe.
*Nuk ze hapesire
*I shpejte ne hapjen e lojrave
*I paster brenda dhe jashte
*Nuk ben zhurme kur luan lojrat
*Versioni i fundit i prodhuar nga SonyPlaystation
*Vetem nje perdorues.
*I perdorur vetem ne shtepi.
*I mbajtur ne gjendje perfekte.

Ka:
1. Dy doreza origjinale wireless dhe jane ne gjendje shume te mire.

2. Fisha e karikimit te levave.

3. Fisha HDMI qe lidhet me TV per figuren dhe zerin.

4. Priza qe ndez PS3.

Pesembedhjete super lojra te instaluara si:
1. Need for Speed Most Wanted
2. Mortal Kombat
3. FIFA 19
4. PES 13
5. GTA V
6. Army of Two
7. Blur
8. Black Ops 1
9. Black Ops 2
10. Minecraft
11. Mafia 2
12. Driver,
13. Naruto Ninja Storm 3
14. Assassins Creed IV
15. Dragon Ball Battle of Z.

Eshte ne gjendje te shkelqyer. Dhurate perfekte per veten. Dhurate perfekte per femije. Dhurate perfekte per ditelindje.


Cmimi eshte 20 mije leke te reja, i diskutueshem.

0695286157

Faleminderit.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
43
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693939161

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione