Publikuar: Maj 21 2023 05:14

PlayStation 5 ne gjendje perfekte. Europian . Kabllot komple

EUR

EUR
Publikuar: Maj 21 05:14
Shikime: 14
PlayStationi funksionon shume mire . Nuk nxehet ose ristarton me garanci pasi eshte perdorur vetem ne shtepi shume rrale , prandaj Gjendja eshte si i ri . Shoqerohet me 1 leve origjinale dhe te gjitha kabllot per montim . Nese nuk e instaloni dot mundet tju asitoj nemontim dhe instalim brenda Tiranes . Parapelqehen bleres me leke ne dore .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696734372

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione