Publikuar: Sht 27 2023 01:05

Playstation 4

LEK

LEK
Publikuar: Sht 27 01:05
Shikime: 8
Shitet PS4 Slim 500GB

Ne gjendje shume te paster dhe nuk ben zhurme fare.

🎮 1 controller original Sony
📎 te gjitha fishat perkatese
🕹 6 lojra dixhitale te instaluara:
- Warzone 2
- PES 2023
- Fortnite
- Overwatch 2
- Fall Guys
- Rocket League

Na vizitoni ne dyqanin tone, tek adresa: Rruga Imer Ndregjoni, Tirane.

Google maps: https://shorturl.at/duyzV
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688243310

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione